banner seokod.pl

Producent etykiet TNT Label

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu
Firma TNT Label to europejski producent etykiet samoprzylepnych stosowanych w przemyśle, a także dystrybucji. Sprzedajemy szeroką gamę etykiet papierowych, foliowych i etykiet długowiecznych. Produkujemy etykiety i etykiety długowieczne do większości branży przemysłowych w tym na przykład na środki ochrony roślin. Na naszej stronie można poznać dokładną ofertą etykiet, a także innych form druku, a w naszym firmowym sklepie www mogą Państwo nabyć wybraną etykietę lub polecić wydruk na etykietach. Sprzedajemy nasze etykiety do większości krajów Unii Europejskiej.

Kolorowe etykiety samoprzylepne są jedną z najprostszych zastosowań przydatnych w marketingu, nakierowanych na wypromowanie oraz wyszczególnienie poszczególnych {towarów na tle konkurencji. Powinny nie tylko poinformować konsumentów o składzie wybranego towaru, oraz przyciągnąć ich wzrok, wzbudzić ciekawość towarem, a w efekcie namówić do użycia. Naszym klientom oferujemy także wielobarwne nalepki wykonane z papieru, a także folii. Charakteryzują się one różnymi parametrami zastosowania masy klejowej, dopasowanego do potrzeb produkowanych przez nas etykiet, a także laminatu.

Etykiety termiczne na roli produkowane są z papieru termicznego, przeznaczone do drukowania bez użycia kalki barwiącej. Etykiety termiczne są mniej odporne na ścieranie, wilgotność oraz porysowania, z tego powodu wykorzystuje się je do znakowania produktów, przy których naklejki nie będą długowieczne. Etykiety będą eksponowane na światło dzienne i promienie UV i wystawiane na działaniu źródeł ciepła

Etykiety długowieczne pozostaną czytelne przez cały okres ich użytkowania. Najmniejszy okres żywotności tych etykiety to trzy lata. Etykiety stosowane są w kombinacji z klejami, które dobrane są odpowiednio do podłoża. Produkowane są przede wszystkim z poliestru, poliamidu (nylon), vinylu.

Z uwagi na niezwykłą trwałość, etykiety foliowe znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieją warunki, wykluczające użycie etykiet papierowych. Struktura ta zapewnia wieloletnią gwarancję powrotu do właściwej formy i czytelność naniesionej na nie informacji. Etykiety foliowe na roli nacechowane są odpornością na promienie słoneczne i działanie kwasów, oraz dużych temperatur.

Podobne wpisy

Komentarze