banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

Mamy w magazynach szeroką gamę najwyższej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na najwyższym poziomie, dlatego produkty firmy Fischer oferowane są przez sprzedawców posiadających szeroką wiedzą i spore doświadczeniem w w systemach mocować. Nasi klienci znajdą u nas w oparciu o ich szczególne oczekiwania, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, propozycję handlową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiednich produktów dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań mamy także w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne oraz wkręty

Produkowane są jedynie w Niemczech, przechodzą pod skomplikowaną drogę kontrolną i finalnie dostają znak towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie zgadza się na podwojoną kontrolę wytrzymałości, by zachowywać przywiązanie swoich interesantów i świadczyć najwyższy standard bezpieczeństwa, płynący z używania produktów Spax. Niemałe znawstwo umożliwia firmie sukcesywnie poszerzać się o nowatorskie gałęzie fabrykacji i zaspokajać indywidualne potrzeby konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze